Zmawianie gotowych wzorów zaproszeń i dodatków

1. Znajdź na stronie www.studiokartka.pl interesujący Cię produkt i kliknij przycisk  ZAMÓW.

2. W formularzu zamówienia wybież interesujące Cię opcje wykończenia produktu, ilość (wybież z listy bądź zaznacz opcję indywidualnie i doślij do nas maila z informacją jaka ilość zaproszń/dodatków Cię interesuje), z personalizacją (listę gości należy dosłać mailem) lub bez, tekst z listy lub własny  (należy dosłać mailem), a następnie kliknij ZAMÓW.

3. Po wysłaniu formularza zamówienia oraz wymaganych treści klient otrzymuje wiadomość na podany w formularzu e-mail z potwierdzeniem zamówienia, podsumowaniem kosztów produktu oraz wysyłki, plikiem poglądowym zamówionego produktu (wybrany projekt z treścią zaproszenia) oraz numerem konta, na które należy dokonać płatności.

4. Zamówione zaproszenia są drukowane i wykańczane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto firmowe (przedpłata). Dokonanie zapłaty za zamówienie  jest jednoznaczne z akceptacją przesłanego do wglądu projektu.

5. Termin realizacji zamówienia standardowo wynosi 7-15 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie na koncie firmowym do nadania paczki. 

6. Po niedługim czasie  oczekiwania gotowy produkt trafia do Ciebie:)

 

Więcej informacji dotyczących zamawiania i wysyłki w zakładce ZASADY I WARYNKI

 

 

Kartka - studio graficzne
tel. 889 851 605
e-mail: biuro@studiokartka.pl
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego