REGULAMIN

WARUNKI ZAMAWIANIA ZAPROSZEŃ

1.Właścicielem serwisu internetowego www.studiokartka.pl jest firma:
   KARTKA Studio graficzne - Katarzyna Góra
   ul. Ulaszowice 62
   38-200 Jasło

2. Dane bankowe:
    ING Bank Śląski :
44 1050 1562 1000 0092 0059 8945

3. Korzystanie z serwisu www.studiokartka.pl – zamawianie zaproszeń oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

4. Dane Klientów korzystających z serwisu będą wykorzystywane tylko do realizacji złożonych zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym osobom trzecim. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym zgodnie z normami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

5. Kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów produktów.

6. Ceny towarów znajdujących się na stronie www.studiokartka.pl są cenami brutto i wyrażone są w polskich złotych.

7. KARTKA Studio graficzne wystawia rachunek lub fakturę VAT na sprzedawane
produkty.

8. Klient zamawiający gotowy wzór zaproszenia w serwisie studiokartka.pl w formularzu zamówienia wybiera dostępne na stronie: tekst zaproszenia i czcionkę oraz opcję z personalizacją czy bez. Wybierając opcję tekst własny i personalizację, klient na adres -mailowy biuro@studiokartka.pl przesyla własny tekst zaproszenia oraz dane do treści zaproszenia wraz z listą gości - z odmienionymi imionami i nazwiskami. Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłanych plików, ponieważ Studio KARTKA nie nanosi poprawek do przesłanego tekstu. Po wysłaniu formularza zamówienia oraz wymaganych treści klient otrzymuje wiadomość na podany w formularzu e-mail z potwierdzeniem zamówienia, podsumowaniem kosztów produktu oraz wysyłki, plikiem poglądowym zamówionego produktu (wybrany projekt z treścią zaproszenia) oraz numerem konta, na które należy dokonać płatności.

9. Klient zamawiający zaproszenia z projektem indywidualnym, po zaakceptowaniu wyceny oraz przesłaniu niezbędnych informacji/elementów potrzebnych do stworzenia projektu - do 8 dni roboczych  otrzymuje na skrzynkę mailowa plik z projektem/zdjęciem zaproszenia. Klient w cenie zaproszeń ma możliwość wprowadzenia  3 poprawek na wykonany projekt. Po zaakceptowaniu projektu drogą -mailową -  w wiadomości zwrotnej klient otrzyma informację z podsumowaniem kosztów zamówienia oraz wysyłki, plikiem/zdjęciem poglądowym  zamówionego produktu oraz numerem konta, na które należy dokonać płatności.

 
10. Zamówione zaproszenia są drukowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto firmowe (przedpłata). Dokonanie zapłaty za zamówienie  jest jednoznaczne z akceptacją przesłanego do wglądu projektu.


11. Termin realizacji zamówienia standardowo wynosi 7-15 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie na koncie firmowym do nadania paczki.  Kartka Studio graficzne zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji z przyczyn on nas niezależnych, wcześniej informując o tym klienta.

12. Minimalna ilość zamówienia zaproszeń to 25 sztuk.

13. KARTKA Studio graficzne zastrzega sobie prawo do publikacji na stronie www.studiokartka.pl oraz na fanpage na facebooku wszystkich realizowanych przez siebie projektów zaproszeń.

14. Regulamin obowiązuje przy zamówieniach internetowych w serwisie studiokartka.pl

 

Kartka - studio graficzne
tel. 889 851 605
e-mail: biuro@studiokartka.pl
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego